Půjčka na bydlení je další možností, jak si můžete půjčit na vlastní bydlení. Tato půjčka však bývá dražší než klasická hypotéka.

Pro koho je půjčka na bydlení ?

Půjčka na bydlení je určena hlavně pro lidi, kterým nebyla schválena klasická hypotéka. Další možnosti pro financování vašeho bydlení tak zůstává spotřebitelská půjčka na bydlení. U této půjčky však je už o hodně vyšší úrok. A nedá se tedy označit za výhodnou půjčku, jako tomu je u klasických půjček.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Různé druhy půjček

Na trhu existuje hodně druhů půjček. Základní dělení je na bankovní a nebankovní půjčky. Existují však také půjčky od soukromých osob, které poskytují soukromé osoby a soukromí investoři. Bankovní půjčky jsou vždy o hodně výhodnější než nebankovní půjčky. Soukromé půjčky od soukromých osob jsou ještě méně výhodné a mývají opravdu hodně vysoké roční úroky.

Půjčky na bydlení bez doložení vašich příjmů

Pro někoho kdo nechce dokládat své příjmy, by mohla být vhodná půjčka bez doložení příjmu od nebankovních společností. U této půjčky není třeba nosit žádné potvrzení o výši vašich příjmů. Ať už z vaší práce nebo z vašeho podnikání. U podnikání tedy nemusíte ukazovat příjmy z daňového přiznání. Tato půjčka je tedy pro každého, tedy i pro lidi, kteří jsou momentálně zcela bez příjmů.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *