Hypotéky bez registru jsou hypotéky na bydlení, které jsou poskytované i lidem, kteří již mají nějaký ten záznam v registru dlužníků. Ten kdo má zápis v registru dlužníků u banky hypotéku nezíská a tak se musí obrátit na nebankovní společnosti, které se na hypotéky bez registru specializují.

Hypotéky bez prověřování registru dlužníků

Hypotéky bez registru vůbec neberou zřetel na to jestli máte záznam v registru dlužníků. Vůbec se to u této hypotéky neprověřuje, takže můžete mít klidně negativní zápis v registru dlužníků. Registr dlužníků byl vytvořen aby do něho byly zaznamenány všechny půjčky, jak je lidé spláceli a kdo měl problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček. To vše najdete v registru dlužníků. Hypotéky bez registru poskytují výhradně nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Nebankovní hypotéky bez registru

Hypotéky bez registru poskytují výhradně nebankovní společnosti. Na Českém trhu je spousta nebankovních společností. Jsou různých kvalit a je třeba mezi nimi dobře vybírat. Ty dobré nabízejí lidem slušné podmínky, ale ty horší nebankovní společnosti chtějí na člověkovi jen vydělat a ve finále ho dostanou jen do větších finančních problémů, místo toho aby jeho finanční problémy vyřešily.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Podání žádosti o hypotéky bez registru online

Hypotéky bez registru jsou dobré v tom, že uvodní žádost můžete vyplnit pohodlně z domova pomocí vašeho počítače. Většina nebankovních společností umožnuje zaslání uvodní žádosti o hypotéky bez registru pomocí webového formuláře online. Vyplníte pravdivě formulář, odešlete ho. A čekáte až vás budete kontakovat pracovník nebankovní společnosti, který vám vysvětlí další postup u hypotéky bez registru.

Ručení nemovitostí u hypotéky bez registru

U hypotéky bez registru samozřejmě jako u každé jiné hypotéky, ručíte nemovitostí. Nemovitost musí být také náležitě pojištění. Hypotéky bez registru nejsou poskytovány ve 100 procentní výši, ale maximálně do výše 60 procent hodnoty nemovitosti (domu či bytu). Je dobré mít tedy našetřené nějaké svoje vlastní peníze.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *