I když máme Americkou hypotéku nejvíce spojenou s Amerikou a bydlením, ve skutečnosti to je neúčelový úvěr na cokoliv. Tato půjčka nese název „americká“ z toho důvodu, že ji lidé nejvíce užívají právě v Americe. Poptávka po této hypotéce u nás rok od roku stoupá.

Co je Americká hypotéka?

Jak již bylo řečeno,  Americká hypotéka je neúčelový úvěr, který poskytuje nebankovní společnost. Peníze si můžete půjčit bez potřeby udání důvodu i registru. K úspěšné realizaci úvěru potřebujete být pouze občanem České republiky starším osmnácti let, který při žádosti doloží občanský průkaz, ještě jeden průkaz totožnosti, a také se zaručí nějakou nemovitostí. Pokud nemovitost nemáte, můžete mít ručitele, který ji má a zaručí se s ní za vás. Tímto způsobem pak můžete získat finanční úvěr až do 70% hodnoty nemovitosti, což může představovat třeba i půjčku ve výšce 2 milionů korun. To jestli dané peníze použijete nakonec na bydlení, auto, vybavení domácnosti anebo něco jiného, je pak už jen na vás. Další detaily hypotéky bez registru.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Hypotéční kalkulačka

Chcete vědět, kolik budete splácet a jak dlouho? K tomu slouží hypotéční kalkulačka která vám vše ještě před podepsáním smlouvy snadno a rychle spočítá. Obvyklá splatnost úvěru je 12 – 120 měsíců, je však možné si splácení prodloužit až na 240 měsíců. Záleží na vaší domluvě s danou nebankovní společností, s níž uzavřete smlouvu na americkou hypotéku.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *