Chcete si postupně odkládat peníze, aby jste měly potom rezervu na splácení hypotéky. V článku vám řekneme, které finanční produkty se na to nejvíce hodí.

Termínovaný vklad

Termínované vklady jsou vhodné zejména pokud si budete brát hypotéku za déle než 2 roky. U termínovaného vkladu si zafixijete na určitou dobu a tím tomu budete dostávat vyšší roční úrok. Pro výběr samotného termínovaného vkladu doporučuji článek termínované vklady srovnání ve kterém najdete srovnání nejlepších termínovavaných vkladů v České republice.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Spořící účet

Pokud si budete brát hypotéku za kratší dobu než jsou 2 roky, tak je lepší raději využít klasický spořící účet. U spořícího účtu nejste vůbec nijak vázaní a můžete tedy peníze kdykoliv bez sankce vybrat. Pro výběr samotného spořáku se podívejte na spořící účty srovnání, kde najdete srovnání nejlepších spořících účtů v České republice.

Podnikání

Ideální také je si budovat aktiva, které vám budou později přinášet peníze. Může to být pronájem bytu nebo vlastní firma. Dnes už jsou možné dotace pro začínajicí podnikatele. Jsou poskytovány podnikatelům, kteří se samotným podnikáním teprve začínají.

Další články z rubriky

Štítky: , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *