Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje okamžitě finanční obnos, který ale sám momentálně nemůže získat. Úspory nestačí, rodina nemůže pomoci a k prodeji majetku se samozřejmě uchylovat nechce. Řešením je potom půjčka. Ale pokud je nutné z nějakého důvodu získat peníze opravdu rychle, nejsou klasické banky ideálním řešením, protože vyřízení si ověřují, zda není klient v registru dlužníků, žádají potvrzení o výši příjmů a schvalovací řízení se tak může dosti protáhnout.

Půjčku ihned, bez čekání a zbytečné administrativní zátěže lze získat v současné době u mnoha společností nebankovního sektoru. Ty nabízejí své finanční produkty prostřednictvím inzerátů, mediální kampaně, nebo na internetu. Půjčka online je vůbec jedním z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů, jak získat v krátkém časovém úseku v podstatě jakoukoli částku peněz, od několika málo tisíc, až po značné finanční obnosy. Peníze můžou být předány osobně, nebo doručeny na bankovní účet během několika málo dní, nebo dokonce hodin.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Stejně tak jsou v ostatních ohledech, jako je zajištění půjčky, nebo doba a výše splátek, společnosti poskytující půjčky ihned velice flexibilní. Většinou není po klientovi vyžadováno nahlížení do bankovního registru dlužníků (čímž se doba vyřízení půjčky také velice zkracuje) a i potvrzení výše příjmu a dokládání ostatních důkazů o schopnosti splácet závisí na vůli klienta. Pokud tedy klient nechce, nebo nemá tu možnost, může peníze získat velice rychle a jen na základě dvou dokladů totožnosti. Půjčit si takto peníze potom není problém například pro nezaměstnané, studenty, nebo ženy na rodičovské dovolené. Půjčka je potom zajištěna jen hmotnou zástavou.

S rizikovostí klienta ovšem stoupá „cena půjčky“, která se projeví ve výši úroků, výši splátek a hlavně RPSN. Proto je dobré, pokud je to možné, výši příjmu dokázat a zajistit si tak lepší úvěrové podmínky.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *