V článku se podíváme na to, která půjčka je nejrychlejší. Mezi rychlé půjčky se často řadí hlavně nebankovní společnosti a firmy.

Rychlá půjčka

Je počítat s tím, že rychlá půjčka většinou nebude nejvýhodnější. Rychlé půjčky bývají spíše hodně drahé. Mohou být sice poskytnuté již do 24 hodin od podání žádosti, ale zase tam prostě budou ty nevýhodné podmínky. Vždy by jsme měly již dopředu myslet, na že budete muset půjčku v příštích měsících řádně splácet. Někdy je tedy lepší volit pomalejší půjčku, ale s lepšímu podmínkami.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Dokládání příjmů

Pokud by jste si braly bankovní půjčku od banky, tak to chodí tak, že budou chtít potvzení o výši vašich příjmů. To hodně lidem vadí, protože mají malé příjmy. Tito lidé se pak často obracejí na nebankovní společnosti, které poskytují i půjčky bez nutnosti ukazovat své příjmy. Jejich půjčka bez doložení příjmu však nebývá příliš výhodná.

Prověřování registru dlužníků

Registr dlužníků slouží finančním institucem k tomu, aby si mohly prověřit bonitu svých klientů a jestli neměly problémy se splácením svých dřívějších úvěrů a půjček. To platí zejména u bankovních společností. Nebankovní společnosti se často nedívají do registru dlužníků. To platí zejména pro menší nebankovní společnosti. Opět však jejich rychlá půjčka bez registru nebývá přiliš výhodná. Spíše bývá hodně drahá.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *