V dnešní době je většina lidí v takové situaci, že si nemohou na svůj dům našetřit a musejí si ho vzít nějakým způsobem na splátky. Nejčastěji se využívá právě hypoteční úvěr.

Vlastní bydlení

Většina mladých lidí, kteří už mají partnera sní o tom, že by měly vlastní bydlení se svoji partnerkou. Už nechtějí bydlet se svými rodiči a chtějí si raději zařídit vlastní bydlení. Málo kdo však dneska má na to, aby mohl zaplatit vlastní bydlení v hotovosti. Většina lidí si tedy můžete dovolit vlastní bydlení pouze na splátky. Svoje bydlení pak budou desítky let splácet, ale zase budou celou dobu bydlet naprosto ve svém.

Rodinný domek na splátky

Stále více lidí chce žít raději v rodinném domku, než někde v paneláku v bytě. V rodinném domě budete mít prostě více životního prostoru a budete mít blíže do přírody. V dnešní době není problém si vzít dům na splátky. Nejčastěji se to uskutečnuje pomocí hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření. Jsou však i další možností pro financování.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Jak zaslat platbu finančnímu úřadu

Podnikatelé a firmy musejí často posílat různé platby finančnímu úřadu. Vždy je nutné znát konkrétní předčíslí účtu. Tyto předčíslí účtu se liší podle toho, jakou daň zrovna platíte. Jiná předvolba je tedy pro daň z příjmu fyzických osob a daň z přidané dané. Všechny předčíslí jsou uvedeny v samostatném článku předčíslí účtu finančních úřadů. Můžete si tak předčíslí účtu velmi jednodušše dohledat.

Máte slovo s Michaelou Jílkovou

Michaela Jílková se proslovila zejména pořadem Kotel, který byl vysílán na televizní stanici TV Nova. V poslední době můžete Michaelu Jílkovou vidět v oblíbeném diskuzním pořádku České televize Máte slovo. Vždy se diskutuje o různých problémech. Jsou tam zastoupeny jak politici, tak odborníci, ale také zástupci lidu. Často z toho vznikají opravdu hodně zajímavé diskuze a baví mě se na to dívat.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *