Hypotéka bez doložení příjmů využijí především lidé kteří z rozličných duvodů mají oficiální příjmy nízké, ale jejich skutečné příjmy jsou vysoké. Přímo pro ně je určena speciální hypotéka bez doložení příjmů.

Hypotéka bez doložení příjmů je dražší než klasická hypotéka

Hypotéka bez doložení příjmů je vždy dražší než klasická hypotéka na bydlení. Hypotéka bez doložení příjmů má ve většině případů zhruba dvojnásobnou úrokovou sazbu než klasická hypotéka s doložením oficiálních příjmů pomocí potvrzení o výši vašich příjmů. Hypotéka bez doložení příjmů využijí lidé, kteří mají svou skutečnou mzdu mnohem větší než je jejich doložitelná mzda. Tento problém mají servírky, podnikatelé, živnostníci atd. Hypotéka bez doložení příjmů může být tedy zajímavým řešením pro lidi, kteří si chtějí pořídit vlastní nové bydlení a zároveň nechtějí nekládat výši svých příjmů ze zaměstnání a proto volí hypotéku bez doložení příjmů.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů je v hodně případech poskytovaná nebankovními společnostmi. Nebankovním společnostem nevadí, že jim nedoložíte potvrzení o výši vašich příjmů. To že nedoložíte potvrzení o výši vašich příjmů se projeví na výši ročních úroků. Nebankovní společnosti si to musí nějak kompenzovat, protože jdou také do mnohem většího rizika, než u klasických hypoték s prokázáním výše vašich příjmů pomocí potvrzení o výši vašich příjmů.

Hypotéka bez doložení příjmů co je třeba splňovat

Hypotéka bez doložení příjmů vyžaduje aby vám bylo v době vzití hypotéky více než 18 let. Musíte také vlastnit nemovitost, tuto nemovist musíte mít také řádné pojištěnou. U mnohých společností se setkáte s tím, že si budete muset sjednat životní pojištění, tedy pokud je již nemáte. Jinak hypotéka bez doložení příjmů je většinou poskytována do výše 10 000 000 a nejvýše do 60 procent hodnoty vaší nemovitosti.

Hypotéka bez doložení příjmů výhody

Hypotéka bez doložení příjmů má dost výhod, mezi hlavní výhody u hypotéky bez doložení příjmů patří:

  • získáte peníze na bydlení i bez nutnosti doložení příjmů
  • i hypotéka bez doložení příjmů nabízí  lepší úrok a RPSN, než spotřebitelské úvěry či půjčky

Další články z rubriky

Štítky: , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *