Rychlé nebankovní hypotéky jsou zvláště pro lidi, kteří jsou v registrech dlužníků. Poskytují je nebankovní společnosti a firmy. V článku se dozvíte více informací o rychlých nebankovních půjčkách.

Vlastní bydlení od nebankovní společnosti

Každý by jsme chtěly mít svoje vlastní bydlení. Né každý dokáže našetřit tak velkou sumu peňez aby si mohl koupit byt či rodinný domek. Většina lidí proto využívají hypotéky od bank, aby si mohly bydlení dovolit. Pokud však máte záznam v registru dlužníků, tak se budete muset obrátit na nebankovní společnosti a firmy.

Jak vysoké jsou úroky u rychlé nebankovní hypotéky ?

U klasického hypotečního úvěru je v současné době průměrný roční úrok okolo 5 procent. U nebankovních společností a firme se tento roční úrok pohybuje okolo 15 procent. Nebankovní společnosti mají tedy zhruba 3x dražší hypotéky. Ale zase poskytnou hypotéku téměř každému, každý si musí sám zvážit jestli se mu to ještě vůbec vyplatí.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Rychlé vyřízení nebankovní hypotéky

Kdo někdy vyřizovat hypotéku u banky tam ví, jak dlouhý proces je vyřizování hypotéky. Kolik věcí musíte zařídit a kolik věcí musíte oběhat. U nebankovních společností je to o hodně rychlejší a méně starostmi. Ale zase za nebankovní hypotéku zaplatíte opravdu o hodně více.

Jak vysokou hypotéku si můžete dovolit ?

Před tím, než si vezmete rychlé nebankovní hypotéky si moc dobře spočítejte, jak vysokou měsíční splátku si můžete dovolit měsíčně pravidelně splácet. Opoždení splácení je totiž často u nebankovních společností tvrdě trestáno, různými sankčními poplatky, které bývají opravdu hodně vysoké a mohou vaši nebankovní hypotéku ve finále hodně prodražit.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *