Americká hypotéka bez registru je americká hypotéka pro lidi, kteří již mají záznam v registru dlužníků. Americká hypotéka je v podstatě neúčelová půjčka, kdy zastavíte svoji vlastní nemovitost.

Co je to americká hypotéka bez registru ?

Americká hypotéka je neúčelová půjčka, kdy vy musíte naoplátku zastavit svoji nemovistost (byt či dům). Získáte tak velkou sumu peňez, která není na nic vázaná a peníze můžete použít opravdu na cokoliv. Americká hypotéka se někdy používá k poplacení veškerých dluhů. Dlužník pak platí pouze a jen americkou hypotéku.

Americká hypotéka bez registru je posktytována i lidem se záznamem v registru dlužníků. Do registru dlužníků se dostanete velmi snadno, stačí opožděná splátku bývalého úvěru a můžete být tam. V případě že máte záznam v registru tak již vám žádná banka napůjčí a své snahy musíte namířit na nebankovní sektor. Které nabízí hypotéky větší mase lidí, ale má také větší roční úroky a tak americká hypotéka bez registru celkově dražší.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Nebankovní americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru od nebankovních společností je lidmi stále více používaná, protože stále více lidi má různé záznamy v registru dlužníků. V klasických bankách jim tedy nepůjčí a tak se tito lidé obrací na nebankovní společnosti. Americká hypotéka bez registru je poskytována téměř každou nebankovní společností. Na tomto místě upozorňuji, že je důležité vybrat solidní nebankovní společnost, jinak by jste mohli mít později problémy.

V jaké výši je americká hypotéka bez registru ?

Americká hypotéka bez registru je většinou poskytována do výše 60 % hodnoty vaší nemovitostí. Na tomto místě připomínám, že vaše nemovitost musí být povinně pojištěná. Pokud jste dosud neměli dosud nemovistost pojištěnou, tak je třeba počítat s těmito náklady. Je tedy vidět, že můžete získat velmi vysokou částku. Pokud má váš dům hodnotu 5 000 000 Kč. Tak můžete získat 3 000 0000 Kč. Většina nebankovních společností nabízí americké hypotéky bez registru na 3 až 20 let. V době poslední splátky vám musí být méně než 70 let.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *