Před tím než si vezmete hypotéku, tak by jste si měly tuto hypotéku pořádně spočítat.

Máme vůbec na hypotéku ?

Pokud máte nízké příjmy, tak vám hypoteční banky poskytnou hypotéku pouze v malé výši. Na hypotéku je potřeba mít tedy alespoň průměrné příjmy, aby vám byla schválena nějaký solidní hypotéka. Hypotéka je závazek na hodně dlouhou dobu, takže by jste si měly pořádně spočítat jestli budete mít v průběhu let na splácení. Počítejte s tím, že přijdou děti a budete mít větší nákladu. Speciální hypotéka kalkulačka vám pomůže s výpočtem hypotéky.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Spočítat hypotéku

Musíte si důkladně spočítat hypotéku aby jste věděly, kolik budete hypoteční bance splácet v jednotlivých měsících a hlavně v jednotlivých letech. Na začátku se splácí hlavně úroky a na konci hypotéky se začíná více splácet jistina a úroky stále klesají. Právě úroky z hypotéky si můžete odečítat na vašem daňovém přiznání.

Úrokové sazby hypoték

Pokud vás zajímají aktuální roční úroky u hypotéky, tak se podívejte na úrokové sazby hypoték, které nabízejí hypoteční banky v České republice. Můžete si tak velmi jednodušše porovnat, které hypotéky jsou v současné době nejvýhodnější a mají nejnižší roční úrok a celkově výhodné podmínky u hypotéky.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *