Hypotéky bez prokazování příjmů jsou určeny pro lidi, kteří nechtějí z nějakých důvodů prokazovat své příjmy, ale přesto si chtějí vztí hypotéka na bydlení. Ať již na postavení domku či koupi nové domu či opravení stávajicího domu či bytu.

Kdo využívá hypotéky bez prokazování příjmů ?

Hned na začátku je třeba říci, že hypotéky bez prokazování příjmů jsou oproti hypotékám kdy prokážete svůj příjem, dvakrát dražší. Ale i přesto jsou hypotéky bez prokazování příjmů stále o stále moc výhodnější, než různé spotřebitelské úvěry či půjčky. Hypotéky bez prokazování příjmů využívají lidé, kteří dostávají část své mzdy tzv. „bokem“ a proto poté nemohou oficiální dokázat výši svých příjmů. S tímto problémem se potkávají například čišnici a servírky, kdy dostávají velkou část své mzdy pomocí dýšek. Ale tyto dýška jim na potvrzení o výši jejich příjmů nikdo nenapíše a tam musí využít hypotéky bez prokazování příjmů.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Hypotéky bez prokazování příjmů poskytují i hypoteční banky

Hypotéky bez prokazování příjmů v dnešní době poskytují i hypoteční banky, které v této části mají velké rezervy a jsou stále schopny nábýdnout lepší podmínky než nebankovní společnosti. U hypotečních bank máte také větší jistotu a setkáte se s větší solidností a je tam větší úroveň. Hypoteční banky jsou někdy ale přísnější a proto se někteří lidé musí obrátit i na nebankovní firmy či dokonce soukromé investory.

Nebankovní hypotéky bez prokazování příjmů

Hypotéky bez prokazování příjmů od nebankovních společností z nebankovního sektoru jsou k lidem velmi vstřícné a mnohdy poskytují hypotéky nejen bez prokazování příjmů, ale často dostanou hypotéky u těchto společností i lidé, kteří již měli nějaký ten záznam v regsitru dlužníků. U nebankovních společností je ale třeba naoplátku myslet na, že budete platit větší roční úroky a celkově je hypotéka dražší a vyjde i mnohem větší RPSN než třeba u bank. Ale to si musí každý rozmyslet sám, jestli se mu to vyplatí.

Další články z rubriky

Štítky: ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *