Děsíte se, že vás poplatky za hypotéku vyčerpají? A myslíte si, že hypotéka bez poplatku je pouhý sen? Ne není. Podívejte se, že existuje hypotéka bez poplatku za vyřízení a další skvělé úlevy.

Hypotéky bez poplatků skutečně existují!

Hypoteční banky se snaží nalákat nové klienty na svoji stranu a proto se předhánějí, kdo nabídne nejlepší hypotéku – bez poplatků. Tímto způsobem lze podstatně snížit počáteční náklady, které jsou se získáním hypotéky spojeny. Při vyřizování hypotéky bez poplatků totiž není třeba mít žádnou hotovost na úhradu mnoha vstupních (a pozdějších) poplatků:

  • žádné poplatky při vyřízení hypotéky,
  • snížení počátečních nákladů pro získání hypotéky,
  • snížení daňového základu oproti standardní hypotéce,
  • žádné poplatky za vedení a správu hypotečního úvěru,
  • standardní úroková sazbou s fixní odchylkou, neměnnou po celou dobu splácení.

Podle typu úvěru jednotlivé banky nevybírají například žádné poplatky za pohyby na účtu, za výpisy, za potvrzení o zaplacených úrocích apod.

Na co si hypotéku bez poplatků můžete pořídit?

Hypotéka bez poplatků umožňuje pokrýt vaše veškeré potřeby. Široký výběr produktů je srovnatelný se standardní hypotékou a navíc – hypotéka bez poplatků umožňuje financování až do výše 100 %:

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:
  • Hypotéka bez poplatků na stavbu.
  • Hypotéka bez poplatků na koupi pozemku.
  • Hypotéka bez poplatků na byt či dům v osobním vlastnictví a další.

Hypotéku bez poplatků nabízí například Hypoteční banka, ČSOB, Komerční banka, mBank, Equa bank, ČS a další, vždy s nízkou úrokovou sazbu a za nulové poplatky za vyřízení.

Kdy se hypotéka bez poplatků vyplatí?

Hypotéka bez poplatku je pouze navýšena o pokrytí nákladů, které jsou spojeny s konkrétním úvěrem. Ovšem i přes toto velmi mírné navýšení sazby vychází hypotéka bez poplatků nejlevněji, a to zejména u hypotečních úvěrů s větším objemem čerpané částky nebo v případě, kdy se jedná o hypotéku s dlouhou dobou splatnosti.

Jsou tyto hypotéky opravdu bez poplatků? Zjistěte to!

Nelze si dělat iluze o tom, že banky jsou nějaké dobročinné spolky, které by poskytovaly bankovní služby zcela bez poplatků. Jde o to, že nutné náklady na pořízení úvěru, případně na vedení a správu hypotéky jsou přeneseny do úrokové sazby.

Abyste si dokázali udělat jasnou představu o tom, do jaké míry je která banka přesunula do úroku, existuje kouzelný ukazatel – RPSN. RPSN zahrnuje celkové náklady, které při získání úvěru vynaložíte a obsahuje tedy všechny poplatky i úroky. Díky hodnotě RPSN jasně vidíte rozdíl mezi nabízenými úroky u „běžného“ hypotečního úvěru a hypotékou bez poplatků.

U hypoték bez poplatků se tedy některé části příslušenství úvěru promítly do výše úroku, přesto lze tvrdit, že hypotéka bez poplatku se vám vyplatí.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *