Přestože se může zdát, že při zprostředkování hypoték zaplatíte díky provizím více, opak je pravdou. Odborníci, kteří nabízí finanční poradenství a služby zprostředkování hypoték a úvěrů na bydlení, dokáží nalézt to nejvýhodnějšího financování nemovitosti a ušetřit vám nemalé částky.

Kdy využít zprostředkování hypotéky?

Na internetu existují užitečné hypoteční kalkulačky, přesto je pro běžného člověka, který se v oblasti nákup a prodej nemovitostí nepohybuje, někdy v nabídce na trhu s hypotékami velmi obtížné se orientovat. Specialisté na hypoteční úvěry vyslechnou vaše požadavky, a nabídnou vám více možností řešení hypotéky za nejlepších možných podmínek, například:

  • refinancování hypoték a úvěrů,
  • poradenství a zprostředkování hypotečních úvěrů,
  • snadné vyřízení žádostí při zprostředkování hypotéky,
  • zprostředkování hypoték, úvěrů a meziúvěrů ze stavebního spoření,
  • zprostředkování hypotéky bez prokazování příjmů či nahlížení do bankovních registrů.

Kromě zprostředkování hypoték můžete využít další finanční služby, a to nejen jako soukromá osoba. Existují také specializované služby zprostředkování hypoték pro společenstva vlastníků jednotek a bytová družstva.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

5 výhod při zprostředkování hypotéky

  1. Vyhledání nejnižší úrokové sazby hypotéky – díky lepším smluvním podmínkám s poskytovateli hypoték (celkově vysoký objemu žádostí o zprostředkování hypoték) je možné s bankou vyjednat nižší úrokové sazby a lepší podmínky, než u přímých žádostí.
  2. Úspora financí a času – využití služby zprostředkování hypotéky vám přináší značnou úsporu času, nemusíte zbytečně a mnohdy opakovaně nikam chodit.
  3. Předjednání hypotečního úvěru – zprostředkovatel vám umí představit nabídku výhodných hypotečních úvěrů, které jsou u bank předjednané. Vy si pak vyberte variantu, která vám bude nejlépe vyhovovat.
  4. Slevy na hypotéky – při zprostředkování hypotéky můžete získat slevy na úrokových sazbách hypotečních úvěrů a na poplatcích, někdy i v řádu desítek tisíc korun.
  5. Proklientský přístup a plný servis – služby zprostředkování hypotéky představují komplexní servis, od prvotních informací, přes konzultace, po hladké uzavření výhodné hypoteční smlouvy.

Zprostředkování hypotéky online

Zprostředkování hypotečních služeb online představuje velice atraktivní formu, kdy lze žádost o hypotéku řešit velice snadno a rychle. Aniž jste nuceni obíhat mnoho bankovních ústavů a porovnávat jejich nabídky, zprostředkování hypotéky online nabízí hypotéky s příznivou úrokovou sazbou, kdy podstatnou část celého procesu vyřídíte z pohodlí domova.

Počet zprostředkovaně uzavřených hypoték online se projevuje takřka dramatickým nárůstem počtu zaslaných žádostí, a není se co divit. Nárůst objemu zprostředkovaných hypoték se zvyšuje i v případě, že úrokové sazby mírně stoupají. Proč? Díky úsporám. Zprostředkovaně uzavřené hypotéky jsou totiž v konečném výsledku levnější.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *