Nebankovní hypotéky poskytují společnosti z nebankovního sektoru. Jsou sice dražší než klasické hypotéky od banky, zato nebankovní společnosti půjčí více lide a šanci mají i lidé bez příjmů či se záznamem  v registru dlužníků.

Nebankovní hypotéky bez prokazování příjmů

Nebankovní hypotéky půjčí i lidem, kteří nechtějí prokazovat výši svých příjmů. Nemusíte tedy nosit z práce žádná potvrzení o výši vašich příjmů. Je ale třeba počítat s tím, že hypotéka bude dražší než kdybyste svoje příjmy prokázal. Vždy je výhodnější své příjmy prokázat. Nebankovní společnost vám tak může nabídnout lepší podmínky.

Nebankovní hypotéky bez registru

Záznamy v registrech dlužníků má stále více a více lidé a proto stále více lidí hledá i hypotéky bez registru. Nebankovní hypotéky bez registru jsou poskytovány zcela běžně a poskytují je nebankovní společnosti, které se většinou specializují na ty klienty kterým nechce klasická banka půjčit. Lidé se pak obrací na nebankovní společnosti. Nebankovní hypotéky jsou tedy určeny i lidem se záznamy v různých registrech. Oni totiž existují jak registru bankovní, tak také nebankovní registry. Ale nebankovní hypotéky bez registru neprověřují žádné registry a půjčí téměř každému.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Nebankovní hypotéky a její hlavní rizika

Nebankovní hypotéky je prostě celkově dražší, takže se připravte na vyšší roční úrok a nesmí vás překvapit ani tvrdé sakční poplatky či pokuty při problémech se splácením. Banky vám také garantují určitou úroveň chování, což u nebankovních společnosti nebývá zvykem. Čest vyjímkám.

Nebankovní hypotéky a jejich výhody

Nebankovní hypotéky má tyto hlavní výhody

  • získáte peníze na vlastní bydlení či opravdu bydlení
  • Nebankovní hypotéky jsou určeny i lidem, kteří nemohou prokázat výši svých příjmů
  • Nebankovní hypotéky jsou určeny i pro lidi, kterým se podařilo dostat se do negativního registru dlužníků
  • méně administrativy

Další články z rubriky

Štítky: , , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *