Hypotéka bez dokládání příjmů je oblíbená zéjména u lidé, kteří z různých důvodů nemohou doložit své pravé příjmy. Hypotéka bez dokládání příjmů je produkt i hypotečních bank, ale hlavně nebankovních společností a firem.

Hypotéka bez dokládání příjmů k financování bydlení

Každý mladý pár (a nejen mladý) chce mít vlastní hnízdečko lásky. K tomu je potřeba vlastní bydlení. Ať již nějaký ten byt ve městě nebo krásný dům. Hypotéka bez dokládání příjmů je poskytována výhradně na bydlení a je potřeba dokázat, že peníze byly použity opravdu na bydlení. Hypotéka bez dokládání příjmů se může ale použit i na rekonstrukce bytu či domu.

Pro koho je hypotéka bez dokládání příjmů ?

Hypotéka bez dokládání příjmů je určena zéjmena pro lidi, kteří dostavají část svého příjmu neoficiální cestou. V pohostinstvích a restarauracích je běžnou praxí, že pracovníci dostávají oficiální minimální mzdu a zbytek mzdy jim je výplácen hotově na dřevo. Když tedy chtějí později doložit své příjmy, tak oficiálně mají jen tu minimální mzdu. I když dopravdy mají víc, ale nijak to nemohou dokázat. Stejný problém mají i mnozí podnikatelé, OSVČ a živnostníci. I pro ně je určena hypotéka bez dokládání příjmů, kdy mohou získat ještě relativně výhodnou hypotéky bez toho aby museli nosit potvrzení o výši jejich oficiálních příjmů.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

I hypoteční banky mají v nabídce položku hypotéka bez dokládání příjmů

Ano najde se i pár hypotečních bank, kterých to pochopilo a poskytujíi hypotéky bez dokládání příjmů. Sice jsou přibližně dvakrát dražší (dvojnásobná roční procentní sazba). Přece jen hypoteční banky mají dobrou pověst a mají solidní podmínky, je mnohem lepší obráti se právě ne hypoteční banky než ne nebankovní společnosti. Protože najít kvalitní nebankovní společnost bývá někdy fakt oříšek.

Nebankovní hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka bez dokládání příjmů od nebankovních společností z nebankovního sektoru, jsou o něco méně výhodné než hypotéky bez dokládání příjmů u hypotečních bank. Prostě je těžké najít nějakou solidní nebankovní společnosti, která vám při prvních problémem hned nepodkopne nohy.

Další články z rubriky

Štítky: , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *