Hypotéka bez příjmů jsou takové hypotéky kdy nemusíte nosit potvrzení o výši vašich příjmů. A schválení hypotéky nezáleží na výši vašich současných příjmů. Tato hypotéka je tedy vhodná i pro lidi bez příjmů.

Pro koho je hypotéka bez příjmů ?

Hypotéka bez příjmů je vhodná zejména pro ty kteří mají nedostatečné příjmy, nebo nemohou z různých důvodů své příjmy v plné výši doložit. S tímto problémem se setkávají například podnikatelé uplaťnujicí daňový paušál a také například servírky, kdy část velkou část mzdy jim dělají dýška. Ale v oficiálních příjmech nejsou tato dýška zaznamenána. Hypotéka bez příjmů je v podstatě taková hypotéka kdy nemusíte dokazovat potvrzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání či podnikání.

Jaký úrok nabízí hypotéka bez příjmů ?

Hypotéka bez příjmů ma samozřejmě vyšší sazbu než když doložíte své příjmy potvrzením o výši vašich příjmů. Roční úroková sazba je zhruba dvojnásobná a pohybuje se okolo 10 procent. Ale každá společnost má individuální podmínky. Ale i tak je úrok relativně snesitelný, srovnejte si to například s klasickými spotřebitelskými úvěry.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Hypotéka bez příjmů od hypotečních bank

Hypotéka bez příjmů lze v dnešní době sehnat i od hypotečních bank, které nabízí i tyto hypotéky bez příjmů. Hypotéka bez příjmů je i tak pro ně docela bezpečná protože musíte ručit nemovitostí. Nemovistost musí být také pojištěná. Někdy hypoteční banky vyžadují abyste měli také sjednané řádné životní pojištění.

Nebankovní hypotéka bez příjmů

Pokud by jste z různých důvodů neuspěli u hypotečních bank, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. U nebankovních společností mají z hypotékou bez příjmů šanci i lidé se záznamem v registru dlužníků. Do registru dlužníků se můžete dostat velmi snadno. Stačí například nezaplacený účet za telefon a jste tam. Je třeba si na to dávat pozor. U nebankovních spolenoností je třeba být velmi ostražitý a být vždy radši nedůvěřivý a důkladně si zkontrolujte finálovou smlouvu.

Další články z rubriky

Štítky: , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *