Hypotéka bez registru je hypotéka určena  přímo lidem, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. A proto jim také klasické hypoteční banky nepůjčí a tito lidé se musí poté obráti na nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Pro koho je hypotéka bez registru ?

Banky a další instituce si k prověřování poternciálních klientů a zákazníky zařidily registr dlužníků. Do něho zaznamenávají každou žádost o úvěr či půjčku, jak jste spláceli atd. To ničemu nevadí, horší je když se dostanete do negativní části registru dlužníků, tam se dostanete jen pokud máte problémy se splácením půjček či úvěrů. Pokud se tam dostanete, tak již vám hypoteční banka v žádném případě nedá a budete se muset obrátit na nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Nebankovní hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru od nebankovních společností se vyznačuje tím, že v registru dlužníků nebankovní společnost neověřuje jestli máte záznam v registru dlužníků. Můžete tedy klidně mít záznam v registru dlužníků a přesto vám nebankovní společnost hypotéku poskytne. Je třeba však počítat s tím, že hypotéka bez registru je docela výrazně dražší a roční úrok je také dražší.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Kalkulačka na webu i sjednání po webu to je hypotéka bez registru

Spousta nebankovních společností má na svých oficiálních stránkách interaktivní hypoteční kalkulačku, která vám přesně spočítá kolik ve vašem konkrétním případě budete měsíčně platit. Samotné zadání údajů trvá pár minut, nemusíte se ničeho bát. Spousta nebankovních společností také umožnuje podání žádostí o hypotéku bez registru jednodušše přes webový formulář a posléze vás budou kontaktovat telefonicky.

Hypotéka bez registru – na co si dát pozor !!

Hypotéka bez registru je produkt nebankovních společností a to více je třeba být ostražitý. Dejte si hlavně pozor na:

  • přesné znění smlouvy. Celou smlouvu si přečtěte a pokud něčemu ve smlouvě nerozumíte tak také nepodepisujte.
  • hlídejte si saknční poplatky
  • hledejte různé skryté poplatky

Další články z rubriky

Štítky: , , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *