Nebankovní americká hypotéka je americká hypotéka od nebankovních společností z nebankovního sektoru. Nebankovní společnosti jsou k lidem vstřícné a mnohdy půjčují i bez potvrzení příjmů či i se záznamem v registru dlužníků.

Nebankovní americká hypotéka informace

Nebankovní americká hypotéka je dlouhodobější neúčelová půjčka, kdy ručíte svou nemovitostí (bytem či domem). Peníze z nebankovní americké hypotéky můžete tedy použít na cokoliv. Peníze nejsou na nic vázané. Sami se můžete rozhodnout na co peníze použijete, je to jen a jen na vás.

Nebankovní americká hypotéka bez potvrzení o příjmu

Nebankovní americká hypotéka je v cele řadě aspektů k lidem vstřícnější, protože mnohdy nemusíte ani nosit potvrzení o výši příjmu ze zaměstnání či podnikání. Je však třeba počítat s tím, že nebankovní americká hypotéka je o něco dražší než klasická americká hypotéka od banky.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Nebankovní americká hypotéka bez registru

Existuje i nebankovní americká hypotéka bez registru, kdy nejsou vůbec prověřovány registru dlužníků. Do registru dlužníků jste se mohli dostat pokud jste měli problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček či faktur. Pokud máte záznam v registru dlužníků tak je třeba počítat s vyššším ročním úrokem, protože pro takovou nebankovní společnost jste mnohem větším rizikem.

Do kolika let je poskytována nebankovní americká hypotéka ?

U většiny nebankovních společností je to tak, že v době poslední splátky vám musí být méně než 70 let. Nebankovní americká hypotéka je téměř pro každého a je využívána napříč všemi generacemi a ročníky. Nebankovní americká hypotéka je vždy méně výhodná jak nebankovní a je třeba si dávat mnohem větší pozor na výběr té správné nebankovní společnosti.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *