Americká hypotéka bez dokládání příjmů je neúčelová hypotéka u které není potřeba dokládat potvrzení o vašich měsíčních příjmech.

Co je to Americká hypotéka?

Americká hypotéka dostala svůj název díky tomu, že byla poprvé nabízena na území Ameriky (USA). Funguje jako klasická hypotéka, musíte tedy ručit nějakou vaší nemovitostí. Rozdíl oproti klasické hypotéce je v tom, že peníze z Americké hypotéky nemusíte použít výhradně na bydlení, ale v tomto případě je možné peníze použít na cokoliv. Možností využití jsou opravdu hodně bohaté.

Využití Americké hypotéky

Americká hypotéka má několik běžných oblastí na které se běžně využívá. Nejvíce se využívá asi na konsolidaci půjček. Konsolidace půjček se využívá v případě, že si lidé nabraly hodně malých nebankovních půjček, různých úvěrů či kreditních karet. Díky Americké hypotéce mohou tyto dluhy poplatit a pak splácet měsíčně pouze jednu velkou splátku na Americkou hypotéku.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Americká hypotéka bez nutnosti dokládání příjmů

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je primárně určena pro lidi, kteří z nějakého důvodu něchtějí prokazovat svoje měsíční příjmy. Někdy se lidé bojí že mají nedostatečně příjmy a někdy lidé pracují častečně načerno a tak nemohou doložit svoji celou mzdu. Je však třeba určitě počítat s tím, že Americká hypotéka bez dokládání příjmů bude určitě o něco dražší než klasická americká hypotéka u které by jste ukázaly jak vysoké jsou vaše měsíční příjmy pomocí potvzení o výši příjmů. Které vám vydají v mzdové účtárně ve vaší práci.

Podmínky, úroková sazba a smlouva

Vždy je třeba si důkladně hlídat podmínky u Americké hypotéky. Ideální je porovnat si více nabídek od různých společností a díky tomu si pak může vybrat pro vás tu nejvýhodnější hypotéku. Určitě se tomu vyplatí věnovat nějaký čas a díky tomu pak můžete ušetřit docela hodně peněz. Nejnižší jsou roční úroky u hypotečních bank o dost dražší jsou pak u nebankovních společností z nebankovního sektoru.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *