Americká hypotéka je zjednodušeně neúčelový úvěr za, který ručíte svoji nemovitostí. V článku se dozvíte více o Americké hypotéce a také najdete odkaz na dobrou kalkulačku pro Americkou hypotéku.

Americká hypotéka

Americká hypotéka vám umožnuje půjčit si velkou sumu peňez za velmi dobrý úrok. Je třeba však mít nemovitost a být jí ochoten zastavit jako zástavu za Americkou hypotéku. Americká hypotéka je a byla velmi oblíbená právě v USA, odtud tedy název Americká hypotéka.

Jak vysoká může být Americká hypotéka – kalkulačka

Americká hypotéka většina hypotečních bank poskytuje do výše zhruba 5 000 000 Kč, ale najdou se i jednotlivé banky, které poskytnou větší americkou hypotéku. Americká hypotéka je poskytována do výše 70 procent ceny vaší nemovitostí. Takže například váš byt má cenu 1 000 000 Kč, tak vy máte šanci získat americkou hypotéku ve výši hned 700 000 Kč. Některé banky nabízejí až 90 procent, pak by to bylo 900 000 Kč.

Chcete se dozvědět, jaké jsou aktuální úroky u jednotlivých bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

Neúčelová americká hypotéka

Americká hypotéka je zcela neúčelovou půjčkou, takže pokud jí úspěšně získáte tak nemusíte později nikomu dokazovat za co jste peníze vlastně utratily. Americká hypotéka se často také využíva na sjednocení všech půjček do jedné velké půjčky. Výhodou u Americké hypotéky je právě velmi nízký úrok, takže můžete na splátkách měsíčně hodně ušetřit. Ale můžete to použít opravdu na cokoliv, třeba na rozjezd podnikání, dlouhá dovolená, prostě cokoliv vás napadne.

Americká hypotéka kalkulačka online

Americká hypotéka kalkulačka vám vypočte parametry vaší americké hypotéky. Musí se zadat cena nemovitosti, dále výše úvěru a splatnost americké hypotéky v letech. Zvolíte také dobu fixace a dáte spočítat. Americká hypotéka kalkulačka se nachází na níže uvedeném odkazu:
http://www.hypotecnibanka.cz/kalkulacky/hypotecni-kalkulacka/

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *